4 órás takarítói állás - Állást kínál - Debrecen

Feltöltő neve: ozeki
Feltöltés ideje: 2017. augusztus 14., hétfő
Hirdető neve: Ozeki Kft.
E-mail cím: job@ozeki.hu
Kategória
Kedvencekbe!
Az Ozeki Informatikai Kft. debreceni irodájába munkatársat keres, takarító munkakörbe.

Feladatok:
- A helyiségeket felsepri, fertőtlenítő oldattal felmossa
- Porszívóz
- A folyosókon, lépcsőkön váltott vizes felmosást végez, a
mosdóhelyiségekben a mosdókagylókat kimossa, a tükröket, a csempézett felületeket tisztítja, fertőtleníti
- A vécékben naponta fertőtlenítővel lemossa a WC kagylókat és a csempét, ügyel arra, hogy WC papír, szappan mindig legyen minden mellékhelyiségben
- Portalanítja és lemossa valamint öntözi a cserepes növényeket
- Összegyűjti a keletkezett hulladékot és a szeméttárolóba viszi. A szemetes edényeket kimossa, fertőtleníti.

Munkaidő: napi 4 óra (délután)

Elvárás:
többéves releváns szakmai tapasztalat
megbízható
munkájára igényes legyen
referencia előző vagy jelenlegi munkáltatótól

Jelentkezés: job@ozeki.hu e-mail címre beküldött fényképes önéletrajz fizetési igény megjelölésével.